Chris-Anne: Karty posvátné kreativity

 


Máte svůj sen a víte, že se stane zázrak? A už se nemůžete dočkat, až se začne plnit to, co potřebujete nebo chcete? Tato sada karet je odlišná a úžasná tím, že je hravá.

Hned na začátku nás vyzývá k pěknému přivítání se s kartami. Máme si vybrat dvě z balíčku  karet, tu, která se vám líbí nejvíc. A tu, která se vám líbí nejméně.

Poměrně těžké…krásné jsou všechny a nepřívětivé… no, skoro žádné, tak snad podle barev?

Au… další text říká, že ta, která se mi líbí nejméně (s nápisem kouzelná…) je to, čemu nevěřím, ach, jaká pravda, nevěřím moc na kouzla a magii… stínový archetyp mi tedy říká, že mám víc věřit tomu, že osud vážně někdy ví, co dělá!

Otevři se přílivu… ta dobrá. Pravda, mám tedy víc využívat to, co se mi právě přilívá do života? Být ve stavu flow s vesmírem…

No a do třetice ještě karta… Zamiluj se do svého příběhu…

Snad si velmi dobře umíte představit, co se pod jednotlivými kartami skrývá, že už jen jejich názvy jsou velmi hladivé, jemné a přesné. Rozvíjí kreativitu.

Příjemným způsobem nás pobízí pohrávat si s pocity a myšlenkami, a tak dojít k závěrům, zajímavým myšlenkám, ke kterým bychom ve víru všední vřavy jen těžko došly.

A právě tyto z podvědomí vzešlé nápady a úvahy mohou být pro naši budoucnost těmi klíčovými. 

Karty posvátné kreativity umí na toto přesně zacílit. 

Nejsnáze tedy způsobem, kdy nás učí, jak vůbec kreativita vypadá, jak voní, kde a jak se vůbec můžeme napojit na ten soulad s tím, co je nám příjemné, co umíme, co děláme v největší lehkosti.

Karty nám přináší i obecně zvláštní myšlenky a úvahy…

Jak se nám ukazují druzí, jak oni vnímají nás? 

Co se nám na nich líbí a co z jejich vlastností v sobě máme?

A nemáme je v sobě jen bolestně potlačené… ale máme je ve skutečnosti taky?

A to je skutečně jen namátkou námět u náhodné karty, když se proberete celou knížečkou, a třeba samotné karty na chvíli odložíte, zjistíte, že už jen příručka je studnicí odvážných nápadů a smýšlení o sobě, které může být naprosto ozdravné.

Jen těžko si lze představit na tak malém místě tolik koncentrovaných myšlenek, otázek a odpovědí na téma,  KDYŽ HLEDÁM SEBE SAMÉHO.

O AUTORCE: Chris-Anne si tyto karty jako svůj první projekt vydávala sama a její cesta od reklamní agentury ke kartám byla velmi strmá a uspokojující. Karty jí změnily život… a o své bádání i výsledky se dělí se čtenáři a vykladači na celém světě.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2024, www.synergiepublishing.com

Oblíbené příspěvky