Soubor skutečně nespoutaných kalendářů!

 


Hledáte parádní dárky na Vánoce? Kalendář pro příští rok může být dobrý tip, už jen proto, že si na vás dotyčný vzpomene téměř každý den. A my můžeme říci, že nástěnné kalendáře jsou dosti návykové a pokud si na ně zvyknete, tak další rok už nechcete jinak.

Praktičnost především:

-          Okénka pro zápisky jsou dostatečná pro běžnou potřebu.

-          Obrázky zdobí a jsou rozhodně netradiční!Styl a druh kalendáře si můžete vybrat podle interiéru, do jakého vybíráte. Prudce moderní? Miloučce starobylý?

Jak je libo!


Témata jsou ženská, jemná, tarotová…

Dá se říci, že milovníci tarotu, karet, tajemna, ženských energií, mystiky a bohyní si nebudou moci vybrat. Kalendáře poskytují nejen vizuální zážitek a místo pro praktické zápisky, ale ve svých moudrých slovech, který je skutečně jen pár… ale o to jsou důraznější, vás naladí na následující měsíc. A pak zas na ten další. A pak zjistíte, někdy v prosinci, předpokládáme, že celý ten rok byl díky kalendáři tak trošku jiný. Jemnější. Hebčí. A možná jste sami se sebou něco dokázali.

A já sama za sebe říkám, že  mne vždy bavilo sledovat, jestli se témata hodí nějak i k tomu, co sama prožívám. A hodila. Nejednou.

V této nabídce se z tohoto pohledu může jevit nejzajímavější Tady a teď a Světlo a stín.

 

 

 

Oblíbené příspěvky